0 (312) 395 21 42

A.K.G YAPI PVC ve ALÜ. SİS. / Hizmetlerimiz


Hizmetlerimiz

REHAU PROFİLLERİ

» Her türlü açılım sistemli doğrama üretile bilinir. Kaldırmalı sürme (hebeschiebe), pivot, giyotin, volkswagen sürme, basit sürme, giriş kapısı, çift açılım, tam güvenlikli çift açılım, çocuk güvenlikli çift açılım, yüksek vasistas (motorlu & manuel), kış bahçesi, katlanır kapı vb.

» Kendi doğramasında kullandığı monoblok panjurlar Rehau tarafından üretilmektedir. Bu sebeple doğrama ile panjurun renk ve dokusu aynıdır. Ayrıca tüm yalıtım testleri kendi panjuru ve doğramasıyla yapıldığı için yatlım veya uyum problemi yaşanmaz.

» Rehau monoblok panjurda istenilin zamanda sineklik uygulanabilir. Sineklik uygulanması için ilave bir parça veya imalata gerek yoktur. Piyasadan da temin edilebilecek uygun kalınlıkta bir sineklik takılabilir.

» Doğrama ve panjur imalatında garantileriniz tek bir firma Rehau tarafından verilir. Tek bir firma ile muhatap olursunuz.

» Kullanılan tüm aksesuar mekanizmaları ithaldir. (ROTO, G-U, MACO, SI-AUBİ) Doğrama sağlamlık ve yalıtım Testleri bu aksesuarlarla yapıldığı için, Rehau doğramalarda sadece bu aksesuarların kullanılmasına izin

verilmektedir.

» Rehau, ISO–9001 (TÜV’ den) ile tüm uluslar arası standartlara uygunluk sağlar.

» İsteğe bağlı olarak kullanılan delikli conta ile sürekli ve gerekli havalandırma sağlar.

» Rehau doğramaları bir sistemdir. Satın alacağınız doğramanın profil, conta, orta kayıt takozu, su tahliye kapağı, cam takozu Rehau tarafından üretilmektedir. Dolayısıyla tüm yalıtım testleri, bu malzemelere göre yapılarak, en iyi sonuçlar elde edilir. Almış olduğunuz doğramanın tüm malzemeleri Rehau tarafından üretilmektedir.

» Isıcamlarda ara boşluk ne kadar geniş olursa elde edilen ısı ve ses yalıtımı o seviyede yüksek olmaktadır. Rehau pvc pencere sistemlerinde 4+16+4 mm ısıcam kullanılarak maksimum izolasyon elde edilmektedir.

» Doğramalardaki düşük K (ısı iletkenlik katsayısı) değerleri sayesinde ısıtma ve soğutma giderlerinde maksimum tasarruf sağlar.

» Uzun ömürlüdür. Kullanım sırasında bakım gerektirmez.

» Her türlü hava şarlarına ve güneş ışığına karşı dayanıklıdır.

» Kesinlikle kanserojen değildir. Üretimde kullanılan hiçbir hammaddede kadmiyum yoktur.

» Dünya üzerinde yer alan tüm garanti şartlarına sahiptir. (RAL -ISO – TSE vb)

» Rehau Türk Standartları TS 5358 standartlarına uygunluk sağlayan ilk ithal pvc pencere profilidir.

» Alman Rehau firması doğrudan Türkiye’ de yer almaktadır. Almış olduğunuz doğrama, aracı bir ithalatçı tarafından değil, doğrudan Rehau tarafından Türkiye’ ye getirilmektedir.

» Rehau beyaz profil dışında, folyo kaplamalı profillerde de RAL garanti belgesine sahiptir. (Bazı pvc pencere profillerinin beyaz profil için RAL garantisi olmasına rağmen, renkli profilleri için RAL garantisi ve standartları yoktur.)

» Tüm çıtalarda (beyaz veya renkli) standart olarak ko-ekstrüze conta ( kendinden contalı çıta) ile mükemmel su ve hava izolasyonu sağlar.

» Rehau profillerinin yüzeyleri düzgün ve parlak olup, hammaddesi antistatik malzeme ile desteklenerek toz tutması engellenmiştir.

» Rehau pvc pencere sistemleri C grubu (100 m) bina yüksekliğine kadar hava ve su yalıtımı sağlamaktadır.

» Kullanılan orta kayıt montaj elemanları polyamid esaslı olup ısı farklılıklarında bağlantı yerlerinde boşluk oluşmasını engeller.

» Rehau pvc pencere sistemleri, 13 mm aksesuar mesafesi ile dış etkenlerden (zorla açma) maksimum korunma sağlar.

» İsteğe bağlı olarak tam güvenlikli doğrama imal edilebilir. (Mantar başlı kilitleme sistemi, kırılmaz cam, kilitli pencere ve özel menteşe sistemi)

» Rehau profilleri RAL-GZ 716 / 1 standartlarına uygunluk sağlayarak C Grubu RAL belgesinin sağladığı tüm avantaj ve standartları kullanıcılara sunmaktadır.

 

Daha fazlası için lütfen bizimle irtibata geçiniz.